Muzikë

Keith Urban dhe P!nk sjellin bashkëpunimin “One Too Many”

Keith Urban do të performojë bashkë me P!nk, në 55 vjetorin e “Academy of Country Music Awards”, të mërkurën, më 16 shtator.

Gjatë kësaj mbrëmje, do të prezantohet premiera e bashkëpunimit më të ri të dyshes, “One Too Many”, i cili do të përfshihet në albumin e ardhshëm të yllit të muzikës country, “The Speed of Now, Part1”.

Në vazhdim, sjellim njoftimet e dy artistëve në Twitter.

Related